Mesto Bardejov - svetové dedičstvo UNESCO

skendehuplru

Od včerajšieho dňa má naše mesto novú atrakciu: stal sa ňou svietiaci nápis Bardejov, ktorý je dočasne umiestnený na Radničnom námestí. Prívlastok „dočasný“ je oprávnený – keďže je nápis mobilný, po istom období bude presunutý do iných lokalít, ktoré momentálne vyhodnocujeme a zvažujeme.

Myšlienka zhotovenia nápisu patrí Oblastnej organizácii cestovného ruchu Šariš – Bardejov, ktorej sa na jej realizáciu podarilo získať dotáciu ministerstva dopravy a výstavby SR. Kvalitne vypracovaný projekt a nasledovná jeho úspešnosť znamenajú, že samosprávu Bardejova to nestálo ani cent. Považujeme to za vydarený pokus o ďalšiu prezentáciu nášho mesta: najmä po zotmení je naozaj fascinujúce, ako sa nápis vyníma na pozadí architektonických klenotov! Ani za denného svetla však nestráca na svojej zaujímavosti – svedčia o tom desiatky fotografovaniachtivých návštevníkov.

A máme k vám všetkým aj jednu prosbu: napíšte nám, prosíme, do komentárov pod facebookovým príspevkom, v ktorých lokalitách by ste umiestnenie tohto mobilného nápisu radi videli. Vopred ďakujeme za tipy !         

 

Zverejnil: Marek Duleba, 2022-04-22, 12:44  marek.duleba@bardejov.sk

Najblišie udalosti

15 dec 2023
08:00 - 17:00
VIANOčNé TRHY
05 dec 2023
15:00 - 18:00
Oslavy Mikuláša 2023

 

sms informacie

 

ukrajina

 

grantove projekty

 

partnerske mesta

 

aed

 

covidTEL

 

btv

 

kino zriedlo

 

kulturaS

 

plavaren

 

mladez

 

Máte otázku?
Kontaktný formulár »
Napíšte nám