Mesto Bardejov - svetové dedičstvo UNESCO

orange_logo

Spoločnosť ORANGE SLOVENSKO, a.s. oslovila naše mesto s návrhom na spoluprácu  pri realizácii enviromentálneho projektu, ktorého cieľom je pomôcť skrášliť životné prostredie aj v našom meste.

Orange Slovensko, a. s. ako spoločensky zodpovedná korporácia dlhodobo realizuje aktivity zamerané na ochranu životného prostredia. Ich aktuálnou výzvou v tejto oblasti je projekt ZELEŇ PRE MESTO. Do projektu sa  môžu zapojiť všetci obyvatelia nášho mesta, ktorí sú zároveň zákazníci Orange Slovensko, a. s.

 

 

Šancu prispieť k zelenšiemu  a krajšiemu mestu majú všetci zákazníci, ktorí od 1.júna do 31. augusta 2010 odovzdajú v predajni Orange Slovensko, a. s.  svoj starý mobilný telefón, prípadne aj s príslušenstvom, alebo si aktivujú elektronickú faktúru či využijú službu Šrotovné a odpredajú spol. Orange Slovensko, a. s. svoj funkčný mobilný telefón. Za každú enviromentálnu aktivitu získajú predajňa a mesto, kde sa nachádza, jeden bod. Šesť predajní s najväčším počtom bodov získa pre svoje mesto zeleň v hodnote 3 300 eur, ktorá je určená na výsadbu v mestskej lokalite podľa dohody s vedením mesta. Príležitosť bojovať o víťazstvo majú všetky mestá a obce, kde sa nachádza predajné miesto spoločnosti Orange Slovensko, a. s.  Aj nášmu mestu sa tak otvára šanca získať zeleň, vďaka ktorej sa v ňom bude žiť lepšie a zdravšie.

Spoločnosť Orange Slovensko, a.s. verí, že projekt ZELEŇ PRE MESTO zaujme a myšlienka skrášlenia nášho  mesta  sa stane spoločnou snahou všetkých zainteresovaných.do tohto projektu.

Navštívte preto najbližšie predajné miesta spol. Orange Slovensko, a. s. v svojom okolí a  svojou aktivitou priložte ruku k dielu, z ktorého budú mať radosť a úžitok všetci.

 

Viac informácií o projekte nájdete na stránke www.orange.sk/zelenpremesto.

Najblišie udalosti

25 júl 2024
10:00 - 14:00
REGRUTAČNÁ SKUPINA PREŠOV V ULICIACH MESTA BARDEJOV
18 aug 2024
10:00 - 22:00
KAUFLAND DETSKÝ FESTIVAL
22 aug 2024
08:00 - 23:30
51.BARDEJOVSKÝ JARMOK
09 júl 2024
08:00 - 23:00
32. ORGANOVÉ DNI J.GREŠÁKA
26 jún 2024
16:00 - 17:00
GALÉRIA NAIVA ART KULT

 

sms informacie

 

grantove projekty

 

partnerske mesta

 

aed

 

btv

 

kino zriedlo

 

kulturaS

 

plavaren

 

mladez

 

Máte otázku?
Kontaktný formulár »
Napíšte nám