Mesto Bardejov - svetové dedičstvo UNESCO

skendehuplru
Mesto Bardejov

honba za pokladmi pskPočas tohtoročnej letnej sezóny aj na podporu cestovného ruchu pripravil Prešovský samosprávny kraj ( ďalej „PSK“) novinku pre všetkých návštevníkov kraja pod názvom „Honba za pokladmi Prešovského kraja“.

V Bardejove čakajú na návštevníkov okrem iných pokladov aj tieto dva, ktoré boli vybrané do súťaže:

  • radnica v Bardejove - prvá renesančná meštianska stavba na Slovensku zo začiatku 16. storočia
  • skanzen v Bardejovských Kúpeľoch - najstarší skanzen na Slovensku

 

Každému, kto navštívi jednu zo 16 vybraných inštitúcií a lokalít v celom kraji, ktoré PSK označili ako poklady bude ponúknutý nejaký bonus (zľava na vstupnom, darček). Kompletný zoznam všetkých zapojených lokalít je uvedený na webovej stránke: http://www.po-kraj.sk/sk/kraj-ponuka/zaujimavosti/honba-za-pokladmi/. Pre záujemcov je tam k dispozícii aj prezentačný leták s kupónmi na zľavu. Pre tých, ktorí sa rozhodnú spoznávať poklady PSK systematicky, je pripravený ďalší bonus. Môžu získať pas hľadača pokladov, do ktorého na mieste dostanú pečiatku a po vyzbieraní minimálne 5 pečiatok odošlú pas organizátorom, budú zaradení do žrebovania o zaujímavé ceny, okrem iného aj atraktívne víkendové pobyty v Prešovskom kraji.

Projekt trvá do 15. septembra 2013 a na webovej stránke PSK návštevníci môžu hlasovať za najkrajšie miesto, ktoré navštívili.

© 2015 Mesto Bardejov - Svetové dedičstvo UNESCO

webdesign Webdesign, tvorba web stránok

Máte otázku?
Kontaktný formulár »
Napíšte nám