Mesto Bardejov - svetové dedičstvo UNESCO

Najmesto2Ako sme vás už informovali 1. apríla odštartovala internetová súťaž o „Najkrajšie mesto a obec Slovenska 2010“, ktorú už po druhýkrát vyhlásil regionálny informačný portál www. slovakregion.sk. Do tejto súťaže, ktorá sa končí 31. októbra,  sa ešte stále môžu prihlásiť všetky oprávnené osoby, ktoré sa zaregistrujú na stránke www.slovakregion.sk

Hlasovať za mesto, resp. obec je možné z jedného počítača najviac raz za hodinu, čo znamená, že mesto alebo obec môže dostať od jedného hlasujúceho maximálne 24 hlasov denne. Súťaž vyhráva to mesto a obec, ktoré získa najväčší počet  internetových hlasov.

 

Prvých desať miest a prvých desať obcí s najväčším počtom hlasov od vyhlasovateľa súťaže a jej partnerov získa rôzne ocenenia. Napríklad víťazné mesto (obec) okrem diplomu obdrží „multimediálny balík“, možnosť vlastnej propagácie v tlačových periodikách a regionálnej tlači, ďalej 300 kusov pohľadníc s fotografiami víťazných miest, grafický baner o meste, ktorý po dobu štyroch mesiacov bude umiestnený na portáli Slovakregionu, ako aj rôzne propagačné materiály. Výsledky súťaže budú zverejnené 3. novembra tohto roku.

Organizátori súťaže nezabudli ani individuálnych hlasujúcich, od ktorých bude najviac záležať ako obstojí v súťaži ich mesto alebo obec. Každý mesiac bude spomedzi registrovaných hlasujúcich vyžrebovaný jeden výherca hodnotnej ceny. Výhercovia budú kontaktovaní e-mailom alebo telefonicky.

Ako si počína Mesto Bardejov približne po piatich týždňoch od štartu hlasovania? Ku dnešnému dňu  (štvrtok 6. mája 10. 05. hod.) získal Bardejov 10 673 hlasov, čo ho priebežne vynieslo na 1. miesto. Určite je to pekné číslo a ešte krajšie umiestnenie, začo sa treba vrelo poďakovať každému, kto k tomuto umiestneniu prispel aspoň jedným hlasom. Do konca októbra je však ešte ďaleko, pričom  konkurencia je nielen početná, ale aj nadmieru zdatná. V tesnom závese za Bardejovom je druhý Prešov, ktorý za ním zaostáva len o 474 hlasov. (Mimochodom, Prešov je tretím najväčším mestom na Slovensku čo sa týka počtu obyvateľov.)

Milí Bardejovčania, rodáci, krajania  a všetci priaznivci  nášho mesta, ktorí ste zblízka alebo zďaleka! Ešte raz vám patrí veľké poďakovanie za váš aktívny prístup. Ak chcete naďalej podporovať Bardejov alebo ste sa o tejto súťaži dozvedeli len teraz, stále máte možnosť hlasovať. Podrobnejšie informácie o podmienkach súťaže, ako aj o tom ako môžete hlasovať nájdete priamo na stránke www.slovakregion.sk.

Najblišie udalosti

18 aug 2024
10:00 - 22:00
KAUFLAND DETSKÝ FESTIVAL
22 aug 2024
08:00 - 23:30
51.BARDEJOVSKÝ JARMOK
09 júl 2024
08:00 - 23:00
32. ORGANOVÉ DNI J.GREŠÁKA
26 jún 2024
16:00 - 17:00
GALÉRIA NAIVA ART KULT

 

sms informacie

 

grantove projekty

 

partnerske mesta

 

aed

 

btv

 

kino zriedlo

 

kulturaS

 

plavaren

 

mladez

 

Máte otázku?
Kontaktný formulár »
Napíšte nám